Powiatowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

indeks11 listopada br.  o godz. 10.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wikielcu odbędzie się Powiatowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprawa stanu zdrowia i sprawności fizycznej mieszkańców powiatu iławskiego, popularyzacja rekreacji i sportu, integracja międzypokoleniowa, zapobieganie poprzez sport patologii społecznej, a także popularyzacja piłki nożnej halowej oraz wyłonienie najlepszej drużyny z terenu Powiatu Iławskiego. Głównym organizatorem jest Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie. Mistrzostwa sfinansowane są ze środków powiatu iławskiego w ramach zadania publicznego „Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego”.