Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Iławie pożegnał Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie

DSC 0200aW środę, 22 listopada, w Starostwie Powiatowym w Iławie odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę st. bryg. Macieja Jasińskiego, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie, który stanowisko to piastował przez blisko 10 lat.

Okazją do podziękowania za służbę było posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Iławie.

DSC 0189a

DSC 0193a

Przedstawiciele Zarządu podziękowali za dotychczasową współpracę odchodzącemu st. bryg. Maciejowi Jasińskiemu oraz życzyli pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń. Następnie ustępujący komendant podziękował wszystkim zebranym za współpracę, wsparcie i pomoc w trakcie pełnionej służby.

DSC 0200a

DSC 0224a

Zdanie obowiązków służbowych komendanta nastąpi wraz z końcem tego miesiąca. Decyzję o powołaniu jego następcy podejmie Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.