Nabór do powiatowych szkół ponadpodstawowych w Powiecie Iławskim

NABR 2018 2019Drodzy Gimnazjaliści, Szanowni Rodzice!
Okres wiosny to dla Was czas szczególny również z tego powodu, że kończąc edukację w gimnazjum planujecie wraz z Rodzicami dalsze kierunki kształcenia. Wiedząc o tym, że każdy uczeń powinien dobrze wybrać swoją ścieżkę edukacyjną zapraszamy do skorzystania z oferty powiatowych szkół ponadpodstawowych w IŁAWIE-SUSZU-KISIELICACH-LUBAWIE.
W publicznych szkołach ponadpodstawowych w powiecie iławskim każdy Gimnazjalista ma do wyboru kilka dróg kształcenia. Ich wybór zależy od możliwości oraz planów osiągnięcia określonego statusu: albo tytułu zawodowego, albo przygotowania do studiów. Obecny system kształcenia jest elastyczny: po zakończeniu każdego etapu typu szkoły można myśleć o przekwalifikowaniu. Liczymy na to, że wybierając swoja przyszłość, będziecie brali pod uwagę swoje zdolności i możliwości, jakie przed Wami się otwierają.
Marek Polański – Starosta Powiatu Iławskiego

Do naszych szkół ponadpodstawowych prowadzimy nabór w formie elektronicznej szczegóły na stronie:
www.nabor.pcss.pl/ilawa

HARMONOGRAM NABORU DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT IŁAWSKI

Tabela