Żegnamy Pana Edmunda Standarę

Edmund Standara

„Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego nie warto gromadzić dobrych słów w sobie”

Tak właśnie zaskoczył nas śp. Pan Edmund Standara. 19 czerwca 2018 roku żegnał się z nami tylko na dwa tygodnie jednak 1 lipca 2018 roku odszedł na zawsze. Pan Edmund nigdy nie gromadził dobrych słów w sobie. Zawsze ciepło pytał o zdrowie i najbliższą rodzinę, która dla Niego była najważniejsza. Jako samorządowiec – Radny Rady Powiatu Iławskiego, członek Zarządu Powiatu Iławskiego, członek Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Komisji Zdrowia Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa oraz Rady Społecznej Powiatowego Szpitala w Iławie - przez 3 kadencje był bardzo ceniony. Aktywnie działał na rzecz całego powiatu, jednak na pierwszym planie zawsze stawiał swoje ukochane miasto Lubawę.
Zapamiętamy go jako przyjaciela, ciepłego człowieka, miłośnika przyrody, społecznika.
Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

Edmund Standara (*) 19 grudnia 1942, (krzy) 1 lipca 2018