Przypominamy o szkoleniu dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

szkolenieZapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie w zakresie zlecania i realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Szkolenie poświęcone będzie nowym wzorom ofert, umów oraz sprawozdań, które zostaną określone przez Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego. Podczas szkolenia przewidywane jest również omówienie obowiązków stowarzyszeń i fundacji określonych w ustawie z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Prowadzącym będzie Pan Artur Gluziński – praktyk posiadający wieloletnie doświadczenie z dziedziny działalności pożytku publicznego.
Szkolenie odbędzie się 30 października br. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej (20) w Starostwie Powiatowym w Iławie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nie prowadzimy imiennej rejestracji i nie zostaną wystawione zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.
Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o liczbie osób, które będą uczestniczyć w szkoleniu do 26 października br. - nr tel: 89/649-08-38 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z udziałem w szkoleniu).

Starosta Powiatu Iławskiego
    /-/ Marek Polański