Kolejny tydzień na sportowo w powiecie iławskim

sportowe wydarzenia w powiecieCzeka nas kolejny sportowy tydzień w powiecie iławskim, gdzie dzieci i młodzież z naszego regionu zaprezentują swoje sportowe talenty.

3 grudnia (poniedziałek) o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Lubawie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

4 grudnia (wtorek) o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

5 grudnia (środa) o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w koszykówkę dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

6 grudnia (czwartek) odbędą się aż trzy wydarzenia sportowe, wszystkie rozpoczynają się o godz. 10:00:
- w Szkole Podstawowej w Ząbrowie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w mini-piłkę siatkową „2” dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi),
- w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w koszykówkę chłopców szkół ponadgimnazjalnych,
- w Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt szkół podstawowych (rocznik 2003 - 2005).

Ostatnie z mistrzostw odbędą się 7 grudnia (piątek) o godz. 9.00 w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie i będą to Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Organizatorem wszystkich powyższych Mistrzostw jest Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Iławie. Zawody są sfinansowane ze środków budżetowych powiatu iławskiego w ramach zadania publicznego „Cykl powiatowych imprez z zakresu sportu szkolnego”.