Posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego

logo rada ngo15 grudnia (piątek) o godz. 12.00 w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się Posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego. Głównym tematem posiedzenia będzie przyjęcie harmonogramu prac Rady na rok 2018.

V Festyn Zawodoznawczy

zs lubawa15 grudnia (piątek) o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lubawie odbędzie się V Festyn Zawodoznawczy. Organizatorem Festynu jest Zespół Szkół w Lubawie oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie.

Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa

budynek114 gruania (czwretek) o godz. 13.00 w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa.

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

budynek114 grudnia (czwartek) o godz. 12.00 w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Spotkanie w sprawie skrzyżowania drogi krajowej nr 16 z linią kolejową nr 9

pendolino dk16Jutro (13 grudnia) Starosta Powiatu Iławskiego wraz z przedstawicielami Powiatowego Zarządu Dróg w Iławie weźmie udział w spotkaniu w sprawie skrzyżowania drogi krajowej nr 16 z linią kolejową nr 9 (E65), które odbędzie się w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie .

Ćwiczenia Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie

Logo psp12 grudnia (wtorek) godz. 9.00 na terenie rozlewni gazu płynnego propan – butan w Redakach – DragonGaz sp. z o.o. zostaną przeprowadzone ćwiczenia Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Scenariusz ćwiczeń przewiduje pożar w pomieszczeniu napełniania butli z gazem. W ćwiczeniach udział weźmie przedstawiciel Powiatu Iławskiego