Przypominamy, że trwa tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Dyżury pełnią policjanci i kuratorzy sądowi

F. PLAKAT LICHWAAAAW ramach „TYGODNIA POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM" udzielane są bezpłatne porady i informacje w pokoju przesłuchań przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Iławie jak i jednostek podległych. Również w Sądzie Rejonowym w Iławie przy ul. Mikołaja Kopernika 4B w dniach od 18 do 22 lutego 2019 roku, w godzinach 07:30 – 14:30, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez asystentów sędziego i kuratorów sądowych.

Kolejne posiedzenia komisji Rady Powiatu Iławskiego

budynekBieżący tydzień obfituje w posiedzania komisji. Poza posiedzem Zarządu Powiatu, obraduje kilka ważnych komisji, m.in. Komisja Zdrowia Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa oraz Komisji  Edukacji Kultury i Sportu.

„Świat oczami młodych” - zapraszamy dzieci i młodzież z Powiatu Iławskiego do udziału w ekologicznym konkursie plastycznym

F. JABLKAAA 1Fundacja Banku Ochrony Środowiska właśnie uruchomiła 3. edycję, cieszącego się dużą popularnością, konkursu plastycznego na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych”. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież z Powiatu Iławskiego, w wieku od 10 do 19 lat oraz nauczycieli ze szkół i instytucji kultury z terenu naszego powiatu. Współorganizatorem konkursu jest Poczta Polska.