Nowoczesna platforma Agro-Market24 dla producentów rolnych

Agro Market24 gielda rolnaPowstała nowoczesna platforma Agro-Market24, skierowanej głównie do producentów rolnych. Portal umożliwia dodawanie bezpłatnych ogłoszeń, przeglądanie ogłoszeń rolniczych, sprawdzanie cen produktów rolnych, a co najważniejsze znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty rolne na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Seminarium branżowe nt. rozwoju kariery zawodowej uczniów

logo szkoa pracodawcaWarmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Dyrektor Zespołu Szkł im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie zapraszają na Seminarium branżowe pn. "ROZWÓJ KARIERY ZAWODOWEJ UCZNIÓW POWIATU IŁAWSKIEGO WE WSPÓŁPRACY Z PRACODAWCAMI". Odbędzie się ono dziś (12 grudnia) o godz. 11.00 w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Iławie, ul. Tadeusza Kościuszki 18.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Iławie

budynek17 grudnia (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Iławie.

Mistrzostwa Powiatu w Halową Piłkę Nożną Pracowników Oświaty

pika halowa15 grudnia (sobota) o godz. 10.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Iławie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Halową Piłkę Nożną Pracowników Oświaty. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka” w Iławie. Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Iławskiego.

Szlachetne serca

szlachetna1Młodzieżowa Rada Powiatu Iławskiego od lat wspiera własnymi akcjami lokalną społeczność. Jednocześnie chętnie przyłącza się również do ogólnopolskich działań społecznych. Tak jak w tym roku do akcji "Szlachetna Paczka"